Výlety, akce

Nejbližší jednodenní oddílová akce proběhne 25.11. od 9:15 do 13 hod. a to jedinečná úniková hra do krajiny zázraků, kde ale cizí návštěvníci nejsou vítáni a proto budeme mít pouze 1 hodinu na to, abychom unikly před srdcovou královnou. Cena je 200 Kč na osobu a přihlášení a zaplacení je možné pouze do 23.11.! Proto neváhejte a přihlašte se už teď! :-) S sebou potřebujete poze 2 jízdenky na 15 min nebo šalinkartu, pohodlné oblečení a obuv a samozřejmě také svačinku a pití, abyste měli energii na nástrahy a hlavolamy, které Vás budou čekat v říši snů. Na všechny děti se moc těšíme!

Více info v přiložené pozvánce zde: pozvánka_Alenka_v_říši_divů.pdf (569658)

 

 

Zhruba jednou za měsíc pořádáme oddílové akce, ať už jednodenní či vícedenní v Brně, nebo mimo Brno.

Dále se zúčastňujeme také skupinových výletů a akcí, jako jsou tradiční velikonoční a podzimní prázdniny, kam jezdí okolo 40 dětí.

V předchozích letech jsme s Antaresem byli v aquaparku, na výstavě hraček nebo na výstavě Her a klamů, na výstavě Naše cesta, v divadle, na víkendových výletech v Zastávce u Brna nebo v Boskovicích. Každopádně nejoblíbenější akcí se stalo Spaní na klubovně z pátka na sobotu spojené se sobotním výletem.

 

 


Kontakt

oddílová vedoucí Veronika Cejpková

Úvoz 425/59
602 00 Brno


+420 733 177 478